Шейкуй. Смакуй. Танцюй.
Всі Новини та Івенти

Шейкуй. Смакуй. Танцюй.

Shake it party!

Вечірка, що співпадає із днем барменів, у клубі Split - це свято для тих хто любить алкогольні напої і тих, хто любить їх готувати.  Цього дня бар клубу приємно здивує чудернацькими батлами барменів, найкращою клубною музикою і вишуканими напоями від запрошених бармейстрів - представників алкогольний партнерів закладу.

У розважальній програмі енергійні сети від столичного МС Andrew, запальні треки від арт-директора київського бару “Алхімік”  Dj Jurgen Shustov (Юрія Шустова) та виступ шоу-балету. 

Проте найгарячіше, звісно ж, відбуватиметься за барними стійками. Батли між бармейстерами за звання найвправнішого майстра включатимуть змагання на приготування коктейлю у боксерських рукавичках, конкурс на найдовший шейк, команде змагання на приготування коктейлю із зав’язаними один до одного руками. Крім того видовищні й веселі конкурси на найбільш палаючий коктейль, найшвидше приготування коктейлю всліпу і найтанцювальніший бар.

Запрошуємо вас вболівати, танцювати, куштувати барменські шедеври та, якщо ви впевнені у своїх барменських талантах, брати участь в наших конкурсах.

6 лютого, початок о 20:00

Нічний клуб Split

Вхід вільний

Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club