1

Нічний клуб Львова, де атмосфера ночі стає ще чарівнішою

У нашому нічному клубі ми переосмислили сутність нічного відпочинку та втілили свою візію в усьому: інтер’єрі, музиці, барній культури та сервісі.

Про нічний клуб

Дві барні стійки по одинадцять з половиною метрів з найсучаснішим барним приладдям та ергономічним робочим місцем для бармейстера - такий простір ми створили, щоб ви могли відчути масштаб і якість. Наш підхід до культури приготування та подачі алкогольних напоїв - простий і водночас новаторський. Ми подбали про те, щоб кожен міг знайти в нашому асортименті щось для себе. Ексклюзивний асортимент преміального віскі з країн Азії для вибагливих гурманів чи різноманіття марочних лікерів та джину для тих, хто добре знає свої смаки. Для прихильників коктейлів ми запропонуємо декілька варіантів: вишукані класичні коктейлі чи вибагливі альтернативи популярних змішаних напоїв, скажімо кордіал із зеленого чаю та жасмину чи авторський шедевр - бурбон на халві.

Нічний клуб Split дбає як про смак, так і про подачу напоїв. Згадайте, чи траплялося, щоб у вашому келисі з улюбленим коктейлем подали лід у формі зірки? Ми прагнемо приємно дивувати вас та дотримуватися естетики в усьому.

У нічному клубі Split ви самі обираєте, як відпочивати. Хочете відчути себе королем або королевою вечірки чи провести затишний вечір за коктейлем та спілкуванням? Незалежно від вашої мети, ми створимо усі умови, щоб ви почувалися комфортно, розслаблено та безпечно. До того ж, з нами ви можете бути впевненим, що вас оточують цікаві та порядні гості. Адже у нічному клубі Split відпочиваються поціновувачі культури нічного відпочинку.

З четверга до неділі

 

 

Правила відвідування

Ми дбаємо про комфорт і затишок наших гостей, саме тому створили правила відвідування, які включають фейс контроль, дрес-код та правила поведінки гостей.

Просимо вас ознайомитись з ними та дотримуватися під час перебування у закладі.

Години роботи закладу

Клуб Split – це комплекс з чотирьох зон для відпочинку: ресторану, шоу-бару, караоке та нічного клубу.

Кожна з них має свій режим роботи.

  • Ресторан працює з 18:00
  • Шоу-бар доступний для відвідування з 22:00 до 6:00
  • Караоке працює з 22:00 до 6:00
  • Нічний клуб відкритий чотири дні впродовж тижня (з четверга по неділю) з 22:00 до 6:00.

Детальніше

Меню

Календар подій

1 / 2
button left calendar
button right calendar
24
Вер
2020
Нічний клуб
Вартість квитків : 350-350 грн.
Вартість квитків : 350-350 грн.
22:00 Початок
1 / 2
button left calendar
button right calendar
25
Вер
2021
Нічний клуб
Вартість квитків : 200-200 грн.
Вартість квитків : 200-200 грн.
22:00 Початок
1 / 2
button left calendar
button right calendar
14
Жов
2021
Ресторан
Вартість квитків : 1200-1200 грн.
Вартість квитків : 1200-1200 грн.
19:00 Початок

Галерея

Програма лояльності

Ви – прихильник клубу «Спліт»? Отримайте безліч переваг і привілеїв, приєднавшись до нашої програми лояльності. Програма лояльності діє на всій території клубу і охоплює: ресторан, караоке, шоу-бар.

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club