Ресторан Split у Львові: феєрія смаку

Як поєднати смаки і аромати Сходу з вишуканістю стародавнього європейського міста? Скуштувати екзотичні страви азіатських країн, спостерігаючи за вікном величну панораму Львова. І це зовсім не суперечлива утопія, це – мистецтво поєднання протилежностей, так званий «ф’южн», який ми пропонуємо Вам у новому ресторані бенкет-холі клубу Split.

Split – відомий ресторан у Львові, в якому вишукане меню поєднується з еталонною якістю послуг та продукції. За 16 років існування наш ресторан став улюбленим місцем зустрічі багатьох і  був удостоєний нагороди «Європейська Якість», а також отримав статус закладу класу «Люкс» згідно державних стандартів. Приміщення нашого клубу розташоване у  серці Львова, що є символічним.

Лідер гастрономічних інновацій

Спліт вперше познайомив львів’ян з японською кухнею та її традиціями у далекому 2004 році. У 2005 був створений окремий зал з тепаном, де при гостях готували страви у традиціях Сходу.  Ми відкрили місту поняття «ф’южн» та паназіатської кухні, яка лягла в основу формування меню ресторану. 

Серед найпопулярніших технологічних інновацій:

  • приготування димсамів, момо, гедзе
  • тепан-які 
  • робата-гриль 
  • суші
  • спеціальні плити WOK

На гурманів завжди чекає наш атмосферний ресторан у Львові в центрі міста, який надихає на романтику у будь-яку пору року. Внутрішній інтер’єр представлений стриманою класикою у поєднанні з лофтом. Усі елементи дизайну – це ексклюзивні речі, виготовлені на замовлення. У 2018 році було ресторан було повністю оновлено відповідно до провідних світових трендів, у гармонійному поєднанні з самобутнім духом міста Лева.

Більше про ресторан

З турботою та професіоналізмом

Наш персонал завжди дбає про комфорт кожного гостя та втілює найкращі стандарти обслуговування у щоденній роботі. Знання іноземних мов та мовна толерантність – обов’язкові навики та чесноти кожного працівника, адже ми плекаємо високу культуру спілкування з гостями.

Ресторан Спліт Львів виховав генерацію професіоналів, які сьогодні очолюють провідні ресторації у нашому місті,  по всій Україні та закордоном. Ми самостійно навчаємо наших працівників преміум-стандартам обслуговування. Наш шеф-кухар працює у закладі з першого дня заснування Split у 2002 році. Завдяки його таланту та майстерності багато львів’ян відкрили для себе унікальну красу паназіатської кухні.

Далі про енотеку

Паназіатська кухня - новітній тренд світової кулінарії

Вона об’єднує страви східних країн – від японської та китайської кухні до малайзійської, тайської, в’єтнамської. Наші страви вразять Вас не лише різноманіттям, але й майстерним поєднанням інгредієнтів різних національних делікатесів, які кулінари називають стилем ф’южн. Це суперпопулярний гастрономічний напрямок і високе мистецтво, яке вимагає від кулінара тонкого смаку та майстерності. У нашому закладі віртуозно готують омарів, лобстерів, крабів та устриці. Їх тримають у спеціальному акваріумі, розташованому просто в залі. Ви особисто можете зробити вибір і прослідкувати за процесом приготування на відкритій кухні.

Split – це не тільки дуже популярний ресторан у Львові, але й місце, де збираються прихильники високої кухні та однодумці. Кухня за склом робить всі відтінки смаку виразнішими для гостей та підвищує довіру до нашого закладу. Кулінарне мистецтво неможливо уявити без  ефектної подачі страв, яка перетворюється на мистецький ритуал та видовищний перформанс. Смак і естетика втілені тут у найменших деталях. Для подачі страв наші майстри використовують дизайнерський посуд ручної роботи з еко-матеріалів зі східних країн та Європи.

Барна карта, коктейлі та енотека

На гостей чекає найбільший у місті асортимент алкогольних напоїв, понад 60 видів віскі, колекції джину та текіли. Коктейльна карта є уособленням високої барної культури та винахідливості бармейстрів. Елітні авторські напої гармонійно доповнюються подачею в стилі «WOW effect». Якість напоїв є взірцевою. До став паназіатської кухні пасуватимуть коктейлі з розділу Asian Vision, а також підбірка саке та віскі Азії.

Барна стійка органічно розподіляє різні зони ресторанного простору. Тут зручно розташуватися та насолодитися запашним коктейлем, а при бажанні можна поспілкуватися з чуйним співрозмовником.

Енотека закладу вміщує понад 200 видів вина з різних куточків світу. Завдяки співпраці шеф-кухаря та сомельє ресторану Вам запропонують найбільш вдалу та сміливу комбінацію страви та напою.

Split Lviv – простір для активного відпочинку та романтики

Професійне світлове та звукове оснащення забезпечує органічне поєднання сучасних дизайнерських рішень та атрибутів давнини. Ми використовуємо світло і звук для зонування закладу. Кожна зона озвучується індивідуально. Це дозволяє регулювати гучність для створення комфортних умови спілкування і водночас розкрити красу музичних композицій, які лунатимуть.

У ресторані клубу Split Lviv працює унікальна медійна система, створена спеціально для нашого закладу. Це 11 плазмових екранів у залі, за допомогою яких гості можуть:

  • дивитися як готують страви
  • дізнаватися про новини та події нашого ресторану
  • спостерігати за трансляцією різноманітних подій 
  • бачити, що відбувається у різних зонах клубу.


 Новий ресторан клубу Split Lviv – ідеальне місце для святкування весілля, дня народження, ювілею, корпоративу, проведення конференції тощо. На відвідувачів щоденно чекає ресторан Львів в центрі міста з мальовничими краєвидами, незабутня атмосфера закладу та витончені смаки елітних страв! Зал дозволяє святкувати такі масштабні події та навіть більше. Ми запропонуємо декілька варіантів планування простору індивідуально під Ваш захід, враховуючи світлові та звукові рішення, оформлення і навіть кліматичний контроль. Медійна система може використовуватись для трансляції інформації та візуального контенту про подію.

Торти на замовлення

Торти на замовлення зроблять Ваше свято солодким та незабутнім! Особливі солодощі у виконанні кондитерів Club Split Lviv.

Неймовірні дитячі торти, вишукані весільні торти, торти на день народження подарують Вам радість та незабутні смакові відчуття. До Вашої уваги пропонуємо торти Вашої мрії на замовлення! Вони задовольнять навіть найвибагливіший смак. Витвір кулінарної майстерності наших кондитерів стане окрасою кожного свята чи урочистої події!

Особливо популярними є весільні торти. У нашому каталозі представлено більше 50 видів різноманітних наповнень.

Далі про торти

Програма лояльності

Ви – прихильник клубу «Спліт»? Отримайте безліч переваг і привілеїв, приєднавшись до нашої програми лояльності. Програма лояльності діє на всій території клубу і охоплює: ресторан, караоке, шоу-бар.

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club