Новий караоке клуб Split – стати зіркою може кожен!

Людина не може довго жити без їжі, води і співу. Не вірите? Поспостерігайте за собою і друзями: коли треба зосередитися, ви наспівуєте улюблену мелодію.

Про Караоке

«Особлива» пісня може викликати сміх чи сльози. Хтось співає, бо це його робота. Хтось використовує мелодію для медитації. Більшість співає для душі. Так чи інакше – співають всі. Club Split Lviv львів’яни та гості міста давно знають як хороший ресторан і шоу-бар. А з серпня наш клуб вирішив розширити розважальні можливості своїх гостей. Тепер тут можна від душі поспівати у новому караоке клубі.

Ексклюзивне освітлення та інтер’єр, найдосконаліша версія професійної музичної системи Evolution Pro ІІ, комбінована система відео-візуалізації, професійний звукорежисер за пультом – у нашому караоке-клубі передбачено все, чого ви тільки могли б очікувати від караоке.

Професійні вокалісти кажуть, що задоволення від співу можна порівняти з кайфом від сеансу масажу чи порції улюбленого десерту… Але тільки тоді, коли звук «не ріже» вуха. У караоке-клубі Split зі звуком все гаразд: звукова система, розроблена спеціально для клубу, і професійні мікрофони фірми Sennheiser не зіпсують момент крещендо.

Співати сольно чи створити імпровізований хор – вирішувати вашому настрою. Восьми мікрофонів вистачить на всіх, а вибрати собі репертуар на вечір можна з 50 000 караоке-композицій. 

VIP-зона караоке з окремою звуковою системою – для особливих випадків. Тут можна піснею розповісти найдорожчим про найсокровенніше.

Як стати Зіркою?

Тепер – увага, найголовніше! Караоке-клуб Спліт володіє ексклюзивним правом у Західному регіоні на проведення Чемпіонату України з караоке, переможці якого вже цього року мали змогу взяти участь у Міжнародному змаганні, що відбулося у Ванкувері. Ми даруємо Вам унікальний шанс показати себе і достойно представити наше місто та країну на престижних міжнародних конкурсах: KWC (Karaoke World Championship) та Euroke (European Karaoke World). Своїм зіркам наш клуб допоможе підготуватися до участі та організує поїздку безкоштовно.

У караоке-клубі Split також будуть відбуватися тематичні вечірки. Для святкування дня народження, корпоративу чи закритої вечірки з особливої нагоди ви можете орендувати зал. Команда караоке-клубу Split забезпечить організацію до дрібниць. Хочете, організуємо ваш персональний концерт? Підключення вашого інструменту до системи звукового обладнання, супровід музикантів – все можливо. А хочете, запросимо зірок української та зарубіжної естради? Split може все, чого ви забажаєте. Ну, майже все :-).

Європейська та японська кухні від ресторану Club Split Lviv, багатий вибір коктейлів, вишуканих вин та кальянна карта доповнять караоке-вечір і зроблять його незабутнім.

Зірками не народжуються, ними стають! У караоке клубі Split!

Ми працюємо з 20:00 до 06:00

Вхід - 150 гривень 

Crazy menu

Усі люблять співати, а співати в караоке – вдвічі більше! Та чи доводилось Вам танцювати з прекрасним адміністратором під вибрану Вами пісню або, відчувши себе справжньою зіркою, затримати роботу закладу і співати після його закриття під оплески друзів-слухачів? Якщо ні – тоді Ви багато втратили!

Але тут допоможуть виправити ситуацію! Спеціально розроблене Сrazy menu караоке клубу Split допоможе надолужити втрачене, тому що кожен вартий того, щоб відчути себе справжньою зіркою! А з караоке клубу «Спліт» все можливо!

karaoke_lviv

 

Правила відвідування

 • Караоке «Спліт Львів» працює для вас з 20:00 до 06:00
 • Вхід у караоке від 18 років.
 • Вартість входу у караоке становить 150 грн.

В караоке діють наступні правила:

 • На території караоке діє система депозитів.
 • Інформацію про депозитну систему та бронювання столів можна отримати в адміністратора караоке, а також на рецепції клубу.
 • Адміністрація клубу та заклад не несе відповідальності за матеріальні цінності та особисті речі гостей. На час перебування у приміщеннях клубу є можливість безкоштовно скористатись сейфом.
 • Гості несуть повну матеріальну відповідальність за пошкодження майна закладу та зобов’язуються відшкодувати його вартість у випадку пошкодження.
 • На території караоке діє дрес-код (dress-code) – це кодекс одягу; форма одягу, необхідна при відвідуванні певних заходів, організацій, закладів. Дрес-код в клубі – обмеження входу, вибіркова відмова в обслуговуванні відвідувачів (гостей), які не задовольняють певним критеріям, встановленим на території закладу.
 • На території караоке діє фейс-контроль (face-control – англ. face – обличчя і control – перевірка) – обмеження входу, вибіркова відмова в обслуговуванні відвідувачів (гостей), які не задовольняють певним критеріям, встановленим на території закладу
 • На території караоке діє войс-контроль (voice-control – англ. voice – голос і control – перевірка) – обмеження у виконанні пісень, відмова в наданні послуг відвідувачам (гостям), які не задовольняють певним критеріям, встановленим на території караоке.
 • Відвідуючи караоке, гість надає згоду на фото- та відеозйомку, оскільки на території караоке допускається фото- та відеозйомка, а також надає закладу дозвіл на використання свого зображення.
 • Адміністратор караоке має право вокально допомагати гостям у виконанні музичних композицій.
 • Адміністрація залишає за собою право відмовити гостю у наданні послуг в караоке без пояснення причин.

Правила детально

Умови проведення корпоративів

Обов′язкові умови

1. Проведення заходу можливе у будь-який день тижня, якщо дана дата не зарезервована.

2. Вартість оренди залу на вечір становить:

 • Сума входу с особи;
 • Сума депозиту (згідно «Прейскуранту депозитної системи караоке»).

3. Бронювання дати та залу для проведення будь-якого заходу здійснюється виключно по передоплаті:

 • Завдаток – повна сума депозиту;
 • У разі відмови від бронювання можливе повернення завдатку (не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати проведення заходу);
 • У разі відмови від заходу менш ніж за 30 календарних днів до зарезервованої дати, завдаток не повертається.

4. Суму депозиту можна використовувати на оплату позицій меню кухні, бару та крейзі-меню караоке.

5. Замовлення меню на необхідну кількість гостей здійснюється попередньо, не пізніше ніж за 14 календарних днів до дати проведення заходу.

6. Останні зміни до меню можливі не пізніше 7 календарних днів до дати проведення заходу.

7. Видача страв по попередньо замовленому меню здійснюється до 24:00.

8. Оренда залу в денний час, обговорюється індивідуально з замовником.

9. Кількість гостей та схема розташування столів узгоджується на етапі бронювання.

10. Підтвердженням замовлення є товарний чек з оплатою завдатку та відповідний запис в зошиті замовлень, зроблений адміністратором.

11. Тривалість оренди залу з 20:00 до 06:00, продовження оренди залу на 1 годину – 3 000 грн (не депозит).

12. Остаточний розрахунок відбувається в день проведення заходу до 05:00.

13. Бій посуду, пошкодження майна, додаткові замовлення гостей, оплачуються замовником додатково.

14. За бажанням замовник може забрати страви та продукти, що залишаються після проведення заходу (оплата упаковки сплачується окремо).

15. Розрахунок за захід здійснюється як готівкою, так по без готівці.

16. Використання феєрверків, факелів, петард, піротехніки та вогняних шоу на території караоке ЗАБОРОНЕНО.

17. Приносити та вживати свою продукцію (алкоголь, продукти, безалкогольні напої) ЗАБОРОНЕНО.

Караоке Спліт пропонує

Бажаєте зробити свято незабутнім? Зіграти для свої друзів або колег на вашому інструменті з якісним звучанням? Влаштувати свою битву хорів? Караоке Спліт «Стань зіркою!» в цьому Вам допоможе. В нас ви можете проводити корпоративи, дні народження, конференції, перегляд улюблених спортивних подій та багато іншого. Для здійснення ваших побажань, ми пропонуємо:

1. Професійне звучання та широкий асортимент вибору пісень в караоке:

 • Караоке система Evolution Pro 2;
 • Понад 50 000 караоке-композицій;
 • 8 професійних мікрофонів Sennheiser та розкішний ретро-мікрофон Shure Super-55 Deluxe;
 • Можливість заспівати під власну фонограму;
 • Можливість підключення власного інструменту до звукової системи.

2. Створення незабутньої атмосфери Вашого свята за допомогою професійного світлового обладнання:

 • Освітлення залу у кольорах вашого свята;
 • Можливість створення світлового сценарію для вашого свята.

3. Використання проектору та плазм по периметру всього залу:

 • Перегляд ваших улюблених фото та відео;
 • Онлайн трансляції футбольних матчів та різноманітних подій.

4. Допомога наших адміністраторів караоке у виконанні ваших улюблених хітів.

5. Пропозиція конкурсної та розважальної програми та підбір тематики вашого свята.

6. Пропозиція ведучого, DJ, музичних гуртів, соло-виконавців.

7. Пропозиція фахівців по оформленню та декорації залу до вашого свята.

8. Пропозиція по проведенню фото та відео зйомки.

9. Пропозиція нашого ресторану, а саме:

 • Торти та кенді-бари;
 • Шоколадні фонтани;

Ексклюзивні кальяни ручної роботи з широким асортиментом ароматного тютюну.

Програма лояльності

Ви – прихильник клубу «Спліт»? Отримайте безліч переваг і привілеїв, приєднавшись до нашої програми лояльності. Програма лояльності діє на всій території клубу і охоплює: ресторан, караоке, шоу-бар.

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club