Новий караоке клуб Split – стати зіркою може кожен!

Людина не може довго жити без їжі, води і співу. Не вірите? Поспостерігайте за собою і друзями: коли треба зосередитися, ви наспівуєте улюблену мелодію.

Про Караоке

«Особлива» пісня може викликати сміх чи сльози. Хтось співає, бо це його робота. Хтось використовує мелодію для медитації. Більшість співає для душі. Так чи інакше – співають всі. Club Split Lviv львів’яни та гості міста давно знають як хороший ресторан і шоу-бар. А з серпня наш клуб вирішив розширити розважальні можливості своїх гостей. Тепер тут можна від душі поспівати у новому караоке клубі.

Ексклюзивне освітлення та інтер’єр, найдосконаліша версія професійної музичної системи Evolution Pro ІІ, комбінована система відео-візуалізації, професійний звукорежисер за пультом – у нашому караоке-клубі передбачено все, чого ви тільки могли б очікувати від караоке.

Професійні вокалісти кажуть, що задоволення від співу можна порівняти з кайфом від сеансу масажу чи порції улюбленого десерту… Але тільки тоді, коли звук «не ріже» вуха. У караоке-клубі Split зі звуком все гаразд: звукова система, розроблена спеціально для клубу, і професійні мікрофони фірми Sennheiser не зіпсують момент крещендо.

Співати сольно чи створити імпровізований хор – вирішувати вашому настрою. Восьми мікрофонів вистачить на всіх, а вибрати собі репертуар на вечір можна з 50 000 караоке-композицій. Хочете, і під свою фонограму заспівайте.

VIP-зона караоке з окремою звуковою системою – для особливих випадків. Тут можна піснею розповісти найдорожчим про найсокровенніше, і окрім обраного кола ніхто того не почує.

Як стати Зіркою?

Тепер – увага, найголовніше! Караоке-клуб Спліт володіє ексклюзивним правом у Західному регіоні на проведення Чемпіонату України з караоке, переможці якого вже цього року мали змогу взяти участь у Міжнародному змаганні, що відбулося у Ванкувері. Ми даруємо Вам унікальний шанс показати себе і достойно представити наше місто та країну на престижних міжнародних конкурсах: KWC (Karaoke World Championship) та Euroke (European Karaoke World. Своїм зіркам наш клуб допоможе підготуватися до участі та організує поїздку безкоштовно.

У караоке-клубі Split також будуть відбуватися тематичні вечірки. Для святкування дня народження, корпоративу чи закритої вечірки з особливої нагоди ви можете орендувати зал. Команда караоке-клубу Split забезпечить організацію до дрібниць. Хочете, організуємо ваш персональний концерт? Підключення вашого інструменту до системи звукового обладнання, супровід музикантів – все можливо. А хочете, запросимо зірок української та зарубіжної естради? Split може все, чого ви забажаєте. Ну, майже все :-).

Європейська та японська кухні від ресторану Club Split Lviv, багатий вибір коктейлів, вишуканих вин та кальянна карта доповнять караоке-вечір і зроблять його незабутнім.

Зірками не народжуються, ними стають! У караоке клубі Split!

Ми працюємо з 20:00 до 06:00

Вхід - 120 гривень.

Crazy menu

Усі люблять співати, а співати в караоке – вдвічі більше! Та чи доводилось Вам танцювати з прекрасним адміністратором під вибрану Вами пісню або, відчувши себе справжньою зіркою, затримати роботу закладу і співати після його закриття під оплески друзів-слухачів? Якщо ні – тоді Ви багато втратили!

Але тут допоможуть виправити ситуацію! Спеціально розроблене Сrazy menu караоке клубу Split допоможе надолужити втрачене, тому що кожен вартий того, щоб відчути себе справжньою зіркою! А з караоке клубу «Спліт» все можливо!

Crazy menu karaoke

Правила відвідування

 • Караоке «Спліт Львів» працює для вас з 20:00 до 06:00
 • Вхід у караоке від 18 років.
 • Вартість входу у караоке становить 120 грн.

В караоке діють наступні правила:

 • На території караоке діє система депозитів.
 • Інформацію про депозитну систему та бронювання столів можна отримати в адміністратора караоке, а також на рецепції клубу.
 • Адміністрація клубу та заклад не несе відповідальності за матеріальні цінності та особисті речі гостей. На час перебування у приміщеннях клубу є можливість безкоштовно скористатись сейфом.
 • Гості несуть повну матеріальну відповідальність за пошкодження майна закладу та зобов’язуються відшкодувати його вартість у випадку пошкодження.
 • На території караоке діє дрес-код (dress-code) – це кодекс одягу; форма одягу, необхідна при відвідуванні певних заходів, організацій, закладів. Дрес-код в клубі – обмеження входу, вибіркова відмова в обслуговуванні відвідувачів (гостей), які не задовольняють певним критеріям, встановленим на території закладу.
 • На території караоке діє фейс-контроль (face-control – англ. face – обличчя і control – перевірка) – обмеження входу, вибіркова відмова в обслуговуванні відвідувачів (гостей), які не задовольняють певним критеріям, встановленим на території закладу
 • На території караоке діє войс-контроль (voice-control – англ. voice – голос і control – перевірка) – обмеження у виконанні пісень, відмова в наданні послуг відвідувачам (гостям), які не задовольняють певним критеріям, встановленим на території караоке.
 • Відвідуючи караоке, гість надає згоду на фото- та відеозйомку, оскільки на території караоке допускається фото- та відеозйомка, а також надає закладу дозвіл на використання свого зображення.
 • Адміністратор караоке має право вокально допомагати гостям у виконанні музичних композицій.
 • Адміністрація залишає за собою право відмовити гостю у наданні послуг в караоке без пояснення причин.

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club