8 грудня. "Брати Гадюкіни" презентують альбом "Сміх і Гріх"
Всі Новини та Івенти

8 грудня. "Брати Гадюкіни" презентують альбом "Сміх і Гріх"

Воу-воу-воу-єєєе, "Брати Гадюкіни" мчать до Львова з презентацією альбому.

Альбом міститиме 12 пісень та 3 бонус-треки. Вже відбулися прем’єри композицій «Крав», «ФРАНКЕНШТЕЙН/Oh My Love» , «Сафарі», «Сивина в бороду», «Хто ти?» і «Підкаблучник».

Брати Гадюкіни подорослішали. У новому альбомі ви подивитесь очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який ми створюємо самі. Безліч образів, безліч думок та історій - на презентаціях будемо розбиратись, що і як.
Учасники гурту поділилися думками про новий альбом:
Ігор Мельничук:
"Шо тут говорити? Просто слухайте. Маленькі історії про велику Любов. До вас."

Павло Крахмальов:
"Уявіть, що Сміх і Гріх - це подружжя. Вони весь час разом і все роблять разом, а потім і діти в них народжуються в Гріху, але Смішні (і розумні, як вони на то сподіваються). Коротше, жізнь у них цікава і різноманітна! Так само, як і у нас.»

Михайло Лундін:
"Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин. Повністю відповідає своїй назві. Альбом записаний на хорошій студії з новим саундом і зовсім іншою технікою звуку."

Про гурт «Брати Гадюкіни»:
Легенди українського року "Брати Гадюкіни" щойно відсвяткували 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.
За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші.

Коли?
08 грудня 2019
Початок о 19:00

Де?
Split Club Lviv

Вартість квитків?
380 грн., 680 грн.

Як придбати квитки?
Телефонуйте за номером: +38 032 242 22 00 або на рецепції клубу

Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club