1
Грецький колорит в авторських коктейлях від Aris Chatziantoniou
Всі Новини та Івенти

Грецький колорит в авторських коктейлях від Aris Chatziantoniou

16 квітня о 18:00 у ф’южн-ресторані Split відбудеться унікальна подія – майстер-клас для топ-барменів Львова від знаменитого грецького бартендера Aris Chatziantoniou.

А вже з 20:00 запрошуємо усіх разом з Aris Chatziantoniou та барменами ф’южн-ресторану Split зануритись у колоритний світ грецької культури та скуштувати ексклюзивні авторські коктейлі на основі популярного грецького виноградного бренді METAXA. Aris Chatziantoniou познайомить вас з ексклюзивним підходом у створенні авторських коктейлів на основі METAXA, розкриє секрети споживання автентичного грецького бренді та вразить своєрідним та неповторним поєднанням смаків в авторських коктейлях. Атмосферності вечору додадуть музичні сети від, а всі коктейлі на основі грецького бренді  будуть за спеціальною ціною!

Aris Chatziantoniou – діючий бренд-амбасадор METAXA з 2012 року, тренер у The Leading Bartender Society of Greece, а також засновник одного з найпопулярніших барів Афін MoMix, у якого своя неповторна концепція та свій унікальний підхід у культурі споживання алкогольних коктейлів.

Вхід: вільний

Деталі за телефоном: +38 (032) 242 22 00

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club