Вина, що вижили. Дегустація&Розмови.
Всі Новини та Івенти

Вина, що вижили. Дегустація&Розмови.

Ви, мабуть, чули історію про винний склад компанії Wine Bureau, який нещадно був знищений внаслідок авіаудару? 1,5 мільйона пляшок вина перетворились у попіл, проте, на щастя, є ті котрі, вижили.

Для нас буде хвилюючим присвятити наступну дегустаційну зустріч у ф'южн-ресторані Split саме тим винам, яких торкнулася війна. За словами спеціалістів, під дією високих температур могли відбутись специфічні процеси, які могли вплинути на смак того чи іншого напою. Під час дегустації у гостей буде нагода дослідити це, смакувати вином і доторкнутися до частини історії у новому, незвичному форматі.

Що маємо на увазі? Кожному вину ми присвятимо ліміт часу – по 20 хвилин. Це буде екскурс, протягом якого представник компанії Wine Bureau розповідатиме історію вина, його смакові особливості. А гості слухатимуть і дегустуватимуть, чим будуть вшановувати кожне із них, допоки не пролунає дзвінок, аби перейти до нової позиції-історії.

Кількість місць обмежена, тому встигніть подбати про участь заздалегідь. Для цього пишіть у приватні повідомлення або телефонуйте за номером +38 032 242 22 00.


Війна може знищити будівлі, але не нашу з вами пам’ять, оптимізм та віру у світле майбутнє.

 

 

Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club