Space Motion у нічному клубі Split
Всі Новини та Івенти

Space Motion у нічному клубі Split

Нарешті! Нічний клуб Split знову відкриває свої двері для вас!

І ми одразу стартуємо з супер гарячою вечіркою з серії «Stories» разом з Space Motion та Darko уже 21 травня!
Space Motion - сербський ді-джей і продюсер, який працює на музичній сцені протягом останніх 16 років. Його музика являє собою суміш особливої та унікальної енергії, яку він проявляє у таких жанрах, як: techno, progressive, tech та deep house.
Як музичний продюсер він працює з пластинками Bonzai з 2007 року, який також видав свої записи. Space Motion грав у клубах по всій Європі та Азії, включаючи VIP room та Queen у Парижі, ялтинський клуб у Софії та клуби у Нанкіні, Гонконзі, Гуанчжоу та Шеньчжені. Був учасником таких всесвітньо відомих фестивалів, як: Pepsi Sziget, Air Nation та EXIT.
Darko розпочав свій діджейський шлях більше 10-ти років тому в культовому львівському клубі “Zanzibar” як резидент і за ці роки він став достойним артистом на сцені трендового Deep House в Україні. Що стосується стилю та подачі Дарка, це етнічні мотиви та перкусії помножені на чіткий біт. У 2018 році Дарко заснував серію локальних вечірок Saga, які вже стали відомі не тільки у Львові, але і по всій Україні.
Атмосферу допомагатимуть творити наші клубні діджеї - Lyamin та Alex Daf
Станьте частинкою story of Split!
Ціна:
Будьте першими - купуйте зараз!
Для цього телефонуйте +38 032 242 22 00
Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club