DERRICK у Joker
Всі Новини та Івенти

DERRICK у Joker

Особливий вечір у Joker - за пультом справжня легенда української музики - Derrick!

У цей вечір поєднається неймовірне звучання вінілу від Derrick та улюблений коктейль багатьох - Cosmopolitan

Derrick - перший продюсер львів'янин, який випустив вініл реліз за кордоном. Це drum & bass артист європейського рівня, постійний учасник наймасштабніших фестивалів: "LET IT ROLL" (CZ), AtlasWeekend, ZaxidFest, "Global Gathering Ukraine", "Jazz Koktebel", "Hospitality Ukraine". Екс-резидент "KissFM", "Bassdrive Radio".

Його музика регулярно виходить на престижних лейблах, звучить на танцполах планети та в ефірах різноманітних радіостанцій, зокрема "BBC 1 Xtra" (UK). Співзасновник потужної формації "Funkmasters", завдяки якій Україну відвідали десятки найвідоміших артистів світової drum & bass сцени.

У цей вечір звучатиме deep house - стиль, з якого розпочав Derrick свій творчий шлях. Ідеально поєднуватиметься з коктейлем Cosmopolitan.

Це один із найпопулярніших коктейлів, який часто зустрічається в американських фільмах та вечірках. У 80-х роках минулого століття Cosmopolitan був дуже популярним у клубах. Творець цього коктейлю — Черіл Кук із Флориди. Вона створила та популяризувала цей напій в Америці, а потім і у всіх країнах світу. Саме в цих роках з’явився стиль музики Deep House. До того ж Cosmopolitan - улюблений коктейль Мадонни.

  • Резервуйте місця за телефоном +38 032 242 22 00
  • Коли? 29 квітня, початок о 18:00
  • Де зустрічаємось? Joker, окремий зал клубу Split (пл. Адама Міцкевича, 6/7)
  • Вхід вільний
Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club