Чужих дітей не буває!
Всі Новини та Івенти

Чужих дітей не буває!

Ось уже 12 рік поспіль клуб Split спільно з громадською організацією «Care in Action» («Турбота в дії») організовують святкування Дня Св. Миколая для дітей з кризових сімей та дітей з будинків сімейного типу.

Так приємно бачити радісні очі дітей, які сповнені щастям і захопленням. Очі, які з дитячою допитливістю очікують на казку, яку ми, дорослі, можемо подарувати…

Кожного року клуб долучається до хорошої справи і стає тим осередком, де здійснюються дитячі мрії, де новорічні дива стають реальністю, а різдвяна казка оживає! Split – душевне місце, де почуваєш себе, як вдома. Тепла атмосфера закладу і святковий декор випромінюють домашню передріздвяну енергетику, яку дітки, безсумнівно, відчувають і поглинають. Пройдуть роки і, можливо, на різдвяні свята вони з душевним теплом згадуватимуть казку, до якої кожен з нас приклав невеличкі зусилля.

Клуб від моменту заснування підтримує різноманітні соціальні проекти, поділяє їхню філософію і усіляко намагається допомогти у реалізації ідей організаторів громадських та волонтерських організацій.

Громадська організація «Care in Action» – чи не найдавніший партнер, у філософію якого ми повірили, а ідею підтримуємо ось уже 12 років. Традиційно протягом двох днів (цьогоріч -  21 та 22 грудня) у ресторані клубу проходить святкування Дня Св. Миколая. Концепція цього свята – подарувати дітям позитивні емоції, увагу та родинне тепло. На жаль, в суспільстві давно склався стереотип, що діткам потрібні лише подарунки і ласощі. Результатом цього – переповнені іграшками та солодощами притулки, які не зігріють дитячу душу у холодні зимові дні. Насправді, кожній дитині життєво необхідні турбота, увага та час, плекання духовних цінностей, які є безцінними і з якими згодом дитина вступає у доросле життя.

Участь у передріздвяному святкуванні у Split-і взяли дітки з центру «Піклування про дітей» та «Згромадження сестер Св. Йосафата». До програми свята увійшли: вистава «Рукавичка», до постановки якої долучились аніматори та волонтери громадської організації «Турбота в дії», пісенні подарунки від співачки Надії Лукавецької, конкурси від ведучого свята і солодкий стіл для найменших від клубу. Найсміливіші учасники святкового дня отримали змогу виступити та показати свої таланти. Кожна дитина отримала подарунок – згадку про пам’ятний день.

Фото зі свята тут.

Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club