Чемпіонат Європи з караоке: відкриття нових талантів і нових горизонтів
Всі Новини та Івенти

Чемпіонат Європи з караоке: відкриття нових талантів і нових горизонтів

Здавалось би, все у світі вже винайдено. Однак є сфери, що існують давно, але до сьогодні залишаються мало розвинутими. Мова йде про величне, вічне – про музику, а саме про місце, де можна її почути, відчути і поринути з головою – караоке.

Два роки поспіль караоке клубу Split презентує себе не як додаток до ф’южн-ресторану, а як окремий музичний всесвіт. Сюди приходять ті, хто по-справжньому люблять співати, а також ті, хто щиро прагне цьому навчитися. Тут не лише прощаються з комплексами, відкривають таланти і показують їх іншим. Насправді, караоке «Стань Зіркою!» дає більше, аніж можна очікувати – можливості та віру у власні сили. Адже від часу свого створення караоке клубу Split володіє ексклюзивним правом на проведення відбіркових турів до Чемпіонату України з караоке в Одесі.

Минулого року віце-переможницею у всеукраїнському конкурсі стала Катерина Ескіна. Це дозволило їй представляти нашу країну на міжнародній караоке-арені – Чемпіонаті Європі (Euroke) на о. Крит. Учасниця, що потрапила у ТОП-4 кращих вокалістів Європи, розказала в інтерв’ю ZAXID.NET як проходив конкурс, чи вважають Україну серйозним суперником інші країни, а також як караоке змінило її життя.

Скільки днів тривав конкурс загалом?

Чотири дні. Проте у Греції ми були тиждень.

Щось по тобі і не скажеш… ніби й не бачила сонця.

Насправді так воно і було. Я постійно ходила у кепці, тому що зазвичай, коли вокаліст згоряє на сонці, у нього моментально сідає голос. Не могла я так ризикувати, тим більше з такими піснями. Продовження на: zaxid.net

 

 

Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club