Всі Новини та Івенти

Як правильно курити кальян? Поради від кальянщиків Split

Як курити кальяни – поради від найкращих кальян-фахівців Split. ✔ Інструкції для новачків та просунутих! Дізнайся все про те, як правильно курити кальян від майстрів кальянної Split Club

Як курити кальян: короткий посібник

Димний кальян з приємним смаком і ароматом перетворить звичайнісінький вечір на незабутнє таїнство. Фантастичний смак кальяну подарує яскраві емоції та ефект повного розслаблення.

Цей атрибут став невід'ємною частиною відпочинку, але при цьому є люди, які не пробували і не знають, як правильно курити кальян.

Перш ніж дати інші, важливі поради, перше, що вам потрібно запам'ятати - куріть так, як вам зручно. Перший раз буде ознайомчим і тільки на своїх помилках ви зрозумієте, як курити кальяни і насолоджуватися цим процесом.

Але щоб перша спроба не була провальною, ми дамо вам кілька рекомендацій, як курити кальян перший раз, щоб цей процес викликав у вас позитивні емоції та захоплення.

  1. Найперше – знайдіть хорошу кальянну. Ми не радимо починати курити у різних забігайлівках або на квартирі у друга. Ваш перший у житті кальян має бути якісним та зроблений професіоналами. Адже навіть маленька помилка при приготуванні кальяну може зіпсувати запах, смак і розчарувати ваше уявлення про цей витвір мистецтва;
  2. Перші затяжки мають бути повільними та обережними. Ви повинні буквально відчути атмосферу, цей особливий приємний аромат, і насолодитися кожною секундою, як у слоумо;
  3. Після затяжки зробіть видих, а потім вдихніть на повні груди чистого повітря. Після цього нехитрого ходу ви повинні відчути легке сп'яніння та повне розслаблення;
  4. Курити кальян потрібно в лежачій або напів лежачій позі. Це допоможе організму повністю віддатися релаксу та отримати максимальне задоволення. Тому важливо вибрати кальянну із зручними диванами;
  5. Не рекомендується курити кальян на голодний шлунок, оскільки нестача глюкози від голоду може спричинити нудоту та запаморочення. Також забороняється змішувати куріння із вживанням алкоголю. Як результат – ви можете навіть знепритомніти. Але якщо цей буде келих вина, особливої шкоди він не завдасть.

 

Як правильно курити кальян. Інструкція для новачків

Кальян – невід'ємна частина зустрічі із друзями. Він зробить її легкою, невимушеною і дозволить максимально розслабитися та поговорити відверто. А якщо ви любите по-філософськи проводити час на самоті, кальян ідеально доповнить такі моменти, занурюючи вас у світ релаксу та глибоких думок.

 

Як часто можна курити кальян?

Пестити себе димними посиденьками можна, але не потрібно цим зловживати, адже надлишок диму точно не несе користі для організму. Також варто зазначити, що часто куріння кальяну може викликати фізичну та психічну залежність. Кальян асоціюється з відпочинком, розслабленим станом, і нестача таких відчуттів завжди викликатиме бажання вдихнути ароматного диму.

 

Як довго можна курити кальян?

Один сет рекомендується курити від півгодини до двох годин. Все залежить від компанії та інтенсивності процесу.

Якщо ваші друзі - досвідчені курці і вони люблять пускати кільця або багато диму, відповідно, час сеансу автоматично зменшується, адже в такому разі вугілля згоряє значно швидше. Але є і свої плюси: такі досвідчені друзі можуть навчити вас таким фішкам, наприклад, як правильно курити кальян, щоб було багато диму.

 

Від чого залежить димність кальяну?

Недосвідчені шанувальники ароматного диму, які ще не знають, як правильно курити кальян, вдихати та видихати, всю провину невдалого процесу куріння списують на себе. Але насправді багато залежить і від інших факторів.

Наприклад, густа димність, яку всі так люблять, залежить від тютюнової суміші та кількості гліцерину в ній. Чим більше гліцерину - тим густіший і щільніший дим виходить. Також наявність бажаного диму залежить і від техніки забиття та її якості. А техніка куріння кальяну теж важливий, але не єдиний момент, який робить процес куріння димним і атмосферним. Це відповідає на питання, як зробити багато диму від кальяну.

 

Коли краще починати палити кальян?

Конкретної відповіді це питання немає, все дуже індивідуально. Це залежить від вашого віку, бажання та стану здоров'я. Ми не радимо починати курити тим, кому немає хоча б 14. В ідеалі починати курити кальян після 18. Але, повторимо, все дуже індивідуально.

Також, якщо у вас часті головні болі, запаморочення або якісь хронічні захворювання ми радимо утриматися від куріння кальяну. Але, якщо у вас немає таких протипоказань і є величезне бажання насолодитися приємним ароматом, можете спробувати.

Курити кальян у затяжку чи ні?

Як правильно курити кальян: у затяг чи ні — питання, яке не має конкретної відповіді. При курінні важливо затягнути дим настільки, наскільки вам легені дозволяють. Не треба через силу затягувати величезну кількість диму і тим більше затримувати дихання. Потрібно вдихнути стільки, скільки дозволяють легені та скільки вам комфортно. Якщо ви відчуєте, що дихання не вистачає і вам хочеться кашляти, це означає, що ви вдихнули надто багато. Якщо ви ще не маєте великого досвіду та не знаєте, як зробити кальян димним, не треба перегинати з цим бажанням – у вас все вийде, але пізніше.

Починаючи з маленьких сеансів, дотримуючись вищеописаних рекомендацій та порад ваших досвідчених друзів, ви навчитеся правильно курити кальян і згодом удосконалите техніку куріння до рівня профі. Ви навчитеся, як зробити густий дим у кальяні і пускати кільця, і дивуватимете друзів, насолоджуючись процесом. Але це справа часу та практики.

Правильне куріння кальяну відкриє вам справжнє димне царство з яскравими враженнями та фантастичними емоціями. Запрошуємо спробувати цю ароматну розкіш у Split Club та відчути розчинення густого диму зовні та всередині. Це чудове почуття, яке потрібно спробувати зрозуміти. Насолоджуйтесь моментом та димними кальянами з нами!

Новини та Івенти
Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club