Шоу-бар клубу Спліт у Львові – там, де краса і грація

Стриптиз шоу-програма, яка розпочинається опівночі, завдяки новітнім технологіям освітлення та професійному звуку запам’ятається надовго. На вас чекає відверте нон-стоп топлес-шоу, а вибагливі костюмовані амплуа танцівниць подарують незабутні враження. Романтичні та замріяні, грайливі й бешкетні, загадкові й нестримні образи дівчат відтворять найпотаємніші сцени Вашої уяви.

Стрип-клуб «Спліт» – відпочинок з вишуканістю

Шоу-бар клубу «Спліт Львів» не обмежує у можливостях відпочинку. Ви можете усамітнитись з красунею в одній з наших приватних кімнат. А для тих, хто полюбляє гострі відчуття, шоу бар пропонує непересічну послугу. Не відмовляйте собі у примхах, адже тут тільки для Вас можуть танцювати усі наші дівчата одразу.

Стриптиз-клуб «Спліт» дбає про якісний відпочинок та конфіденційність своїх гостей. Вас приємно вразить VIP-зона для релаксу та асортимент барних напоїв, який постійно поповнюється коктейльними новинками.

Вирішили влаштувати парубоцьку вечірку?

Стрип-бар клубу «Спліт» – це ідеальне місце для парубоцьких вечірок. За потреби Ви можете викупити зал на весь вечір і насолоджуватись яскравим шоу лише у компанії Ваших гостей. Найкращим подарунком для такої нагоди буде святковий торт із загадковим, еротичним сюрпризом – граційною незнайомкою. Вона виконає свій найкращий танець й ніби ненавмисне зніме увесь зайвий одяг.

Шоу-бар клубу «Спліт» допоможе Вам розслабитись після важкого дня, відчути легкість буття та комфорт. Два розкішні шоу-руми з екзотичними акваріумами, вибагливий дизайн кімнат для приватного танцю і, звісно ж, незабутнє свято пластики та грації чекає на Вас щоночі.

Стриптиз шоу-бар клубу Split працює щодня, без вихідних. Розпочинаємо роботу о 22:00. Вхід – 250 гривень.

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club