Про Караоке

«Особлива» пісня може викликати сміх чи сльози. Хтось співає, бо це його робота. Хтось використовує мелодію для медитації. Більшість співає для душі. Так чи інакше – співають всі. Club Split Lviv львів’яни та гості міста давно знають як хороший ресторан і шоу-бар. А з серпня наш клуб вирішив розширити розважальні можливості своїх гостей. Тепер тут можна від душі поспівати у новому караоке клубі.

Ексклюзивне освітлення та інтер’єр, найдосконаліша версія професійної музичної системи Evolution Pro ІІ, комбінована система відео-візуалізації, професійний звукорежисер за пультом – у нашому караоке-клубі передбачено все, чого ви тільки могли б очікувати від караоке.

Професійні вокалісти кажуть, що задоволення від співу можна порівняти з кайфом від сеансу масажу чи порції улюбленого десерту… Але тільки тоді, коли звук «не ріже» вуха. У караоке-клубі Split зі звуком все гаразд: звукова система, розроблена спеціально для клубу, і професійні мікрофони фірми Sennheiser не зіпсують момент крещендо.

Співати сольно чи створити імпровізований хор – вирішувати вашому настрою. Восьми мікрофонів вистачить на всіх, а вибрати собі репертуар на вечір можна з 50 000 караоке-композицій. 

VIP-зона караоке з окремою звуковою системою – для особливих випадків. Тут можна піснею розповісти найдорожчим про найсокровенніше.

Як стати Зіркою?

Тепер – увага, найголовніше! Караоке-клуб Спліт володіє ексклюзивним правом у Західному регіоні на проведення Чемпіонату України з караоке, переможці якого вже цього року мали змогу взяти участь у Міжнародному змаганні, що відбулося у Ванкувері. Ми даруємо Вам унікальний шанс показати себе і достойно представити наше місто та країну на престижних міжнародних конкурсах: KWC (Karaoke World Championship) та Euroke (European Karaoke World). Своїм зіркам наш клуб допоможе підготуватися до участі та організує поїздку безкоштовно.

У караоке-клубі Split також будуть відбуватися тематичні вечірки. Для святкування дня народження, корпоративу чи закритої вечірки з особливої нагоди ви можете орендувати зал. Команда караоке-клубу Split забезпечить організацію до дрібниць. Хочете, організуємо ваш персональний концерт? Підключення вашого інструменту до системи звукового обладнання, супровід музикантів – все можливо. А хочете, запросимо зірок української та зарубіжної естради? Split може все, чого ви забажаєте. Ну, майже все :-).

Європейська та японська кухні від ресторану Club Split Lviv, багатий вибір коктейлів, вишуканих вин та кальянна карта доповнять караоке-вечір і зроблять його незабутнім.

Зірками не народжуються, ними стають! У караоке клубі Split!

Ми працюємо з 20:00 до 06:00

Вхід - 150 гривень 

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club