Jaki był rok 2017 dla Splitu?
Wszystkie aktualności oraz wydarzenia

Jaki był rok 2017 dla Splitu?

Спливають години 2017, скоро проспіває останній Вогняний Півень і Жовта Собака загляне у Новий Рік. Та ми ще трошки погортаємо сторінки календаря і зазирнемо у минуле.

2017 – знаковий для клубу – рік народження нового, втілення ідеї та донесення її іншим. Це час масштабного оновлення і взяття курсу вперед.  2017 – такий багатогранний і важливий для кожного, хто хоч якоюсь мірою причетний до життя Split-a. Рік переконань, віри, сили, новизни, єдності, довіри і підтримки, втілення, радості і праці! Split – ми любимо тебе, гордимося, що є твоєю маленькою частинкою. Ти даруєш у стократ більше, відчувши тих, хто близький тобі по духу, змінюєш тих, хто в тобі, і змінюєшся сам. 

Цього року ми зріднилися зі словом «ф’южн», адже воно розкриває суть нашого новонародженого ресторану. У ньому ф'южн присутній повсюди – у кухні, методах готування, інтер’єрі, поєднанні деталей, музиці. Ф’южн наповнив клуб. Та й розваги у нас різноманітні. Ресторан, за оцінкою експертів «Ріа Україна», здобув нагороду «Відкриття Року», а улюблений Шеф-кухар, для якого Split не лише місце роботи, а й місце, де зародилася його сім’я, привніс нових смакових барв нашому місту і чесно удостоївся звання найкреативнішого шефа 2017 в рамках 2 сезону проекту 13 Шефів. Ми з Романом обіцяємо ще і ще дивувати, тож пильно слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Фейсбук ;-).

У 2017 виповнилося 2 роки шоу-бару з його звабливою не лише для чоловіків розважальною програмою. А влітку святкували річницю караоке «Стань Зіркою!» і переконалися, що тут таки «запалюють» таланти – наша ідея знаходить втілення: Оксана Караїм здобула звання чемпіонки Європи на міжнародному конкурсі Euroke у Будапешті, а на Чемпіонаті України з караоке Катя Ескіна стала віце-чемпіонкою і вже через декілька місяців змагатиметься, щоби стати кращою караокеркою Європи 2018!

Ми - натхненні, сповнені Ваших посмішок і задоволення - ідемо вперед у Новий Рік зі стараннями творити атмосферу, комфорт і смак Split-a! Ми безмежно вдячні кожному гостеві, який у цьому році завітав до нас, за кожен відгук і підказку! Бажаємо усім радості, теплоти, здійснення світлих мрій!

З прийдешнім Новим Роком, друзі!!! 

Split єднає!

 

Bądź na bieżąco

Otrzymuj najnowsze informacje o aktualnościach i wydarzeniach w Split Club