«50 відтінків…» вечірка в ритмі любові
Всі Новини та Івенти

«50 відтінків…» вечірка в ритмі любові

11 лютого у ф’южн-ресторані Split відбулась ексклюзивна вечірка «50 відтінків…»

Вечірка, за мотивами однойменної трилогії, була сповнена невимушено-легкою атмосферою, насиченою і цікавою програмою та вишуканою кухнею. Ведучими вечора - відомі київські ведучі - Володимир Такудіс та Юлія Крауз, які, завдяки своїй харизмі, професійним вмінням, цікавим конкурсам та розіграшам, створили чудовий настрій на весь вечір. Епатажна діджей Nastia Zoloto подарувала кращі музичні хіти у своїх кращих традиціях, а натхненні імпровізації популярного саксофоніста Igor Volkoff - ще один музичний подарунок для гостей свята.

Захоплюючі танцювальні номери від Best Entertainment Team, вишуканий показ одягу преміум-класу від Impero Group додали атмосфері вечора витонченості, а показ лінійки будуарних суконь від салону весільних та вечірніх суконь Pollardi завершився розіграшем ексклюзивного будуарного плаття від відомого українського бренда. Завдяки двом фотозонам, декорованим у стилі «50 відтінків…» та фотобоксу, гості мали змогу зробити яскраві фото на згадку.

Фуршетний стіл з вишуканими добірними закусками від шефа, різнобарвний кенді-бар з смаковитими солодощами, п’ятиповерховий шоколадний фонтан з бельгійського шоколаду, широкий вибір алкогольних напоїв – це неповний перелік того, чим гості частувались на вечірці. Родзинками вечора стали: солодкий подарунок від кондитерів клубу Split у вигляді величезного торта та авторські коктейлі «Домінант» і «Сабмісів» від барменів ресторану.

Фото з вечірки можна переглянути за посиланням.

Залишайтесь в Курсі

Отримуйте повідомлення про останні новини та події в Split Club