Казкове місце в казковому місті
+38 (032) 242 22 00
(цілодобово)
 

Аукціон "Подарунок для Ласунчика"

18/01/2016

На день народження чи просто запросити друзів у гості, порадувати батьків чи на іменини? Без торта не обійтись!

Друзі!

У нас виникла класна ідея, якою з вами поділимось. Щоб ви не задавались питанням, де ж взяти прикольний торт: щоб виглядав гарно незвично і смачненьким б

ув, ми готуватимемо торти для вас! Отримати торт зможете на аукціоні "Подарунок для Ласунчика"!

Щотижня наші майстри-кондитери представлятимуть на аукціоні солодкий шедевр, ціну якого визначаєте ви, роблячи ставки від початкової вартості торта. Участь приймають усі бажаючі.

Торги стартують у четвер о 15:00. Аукціон завершується наступного дня, у п’ятницю о 15:00.

Переможцем є учасник, ставка якого перевищила ставки інших учасників аукціону.

Учасники роблять ставки, прописуючи їх у коментарях під публікацією з фотографією торта на сторінці фейсбук Split Club Lviv.

Переможець зобов’язаний сконтактуватись з менеджером ресторану за тел.: +38 (032) 242 22 11 протягом однієї години після завершення торгів (до 16:00).

У випадку не отримання підтвердження від переможця, право викупу торта переходить до учасника з максимальною ставкою, що йде перед ним. Про це буде повідомлено у приватному повідомленні. Будь ласка, простежте, щоб у вас був відкритий доступ до сторінки для написання повідомлення.

! Якщо переможець знаходиться в іншому місті, він може оплати вартість торта, перерахувавши гроші на карточку, і забрати торт, приїхавши у гості чи подарувавши його своїм друзям у Львові.

 

 

© 2002–2013 «Club Split Lviv». Всі права захищені.
Використання матеріалів Split.lviv.ua дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на Split.lviv.ua.