Казкове місце в казковому місті
+38 (032) 242 22 00
(цілодобово)
 

У Львові була проведена атестація ресторанів за ініціативою «Львівська гостинність».

02/03/2012

5 липня 2011 року започатковано ініціативу з маркетингу та якості «Львівська гостинність» Комітетом з туризму Львівської торгово-промислової палати, Німецькою спілкою готелів та ресторанів у Бранденбургу (DEHOGA Brandenburg) і німецько-українським Партнерським проектом у сфері економіки. Метою Ініціативи стало прагнення сприяти покращенню якості роботи львівських ресторацій та кафе, а також поширення позитивного досвіду їх роботи саме з огляду на ЄВРО-2012. Атестацію «Львівська гостинність» пройшло більше 20 закладів Львова.

Шановні колеги, ми раді проінформувати Вас, що Ресторан Клубу Split-Lviv вкотре підтвердив свою репутацію у сфері обслуговування, високої кухні та особливої атмосфери, одержавши відзнаку «Львівська гостинність 2012/2013». Вручення відзнаки відбулось 28 лютого 2012 р. у готелі «Леополіс».  На святковій події був присутній президент DEHOGA Brandenburg п. Маріо Каде.

Нашими іноземними гостями було високо оцінено теплу атмосферу ресторану, чудову кухню та інтер’єр. Не залишає нікого байдужим чудова панорама Львова, що відкривається з вікон ресторану Клубу Split-Lviv.

© 2002–2013 «Club Split Lviv». Всі права захищені.
Використання матеріалів Split.lviv.ua дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на Split.lviv.ua.