Казкове місце в казковому місті
+38 (032) 242 22 00
(цілодобово)
 

Чемпіонат України з караоке 2016. Смак перемоги.

30/08/2016

Одеса заплакала дощиком, проводжаючи нашу команду клубу "Спліт" з Чемпіонами України з караоке додому. Повертались в ейфорії з солодким присмаком неймовірного відчуття перемоги! Сльози, сміх, обійми, радісний крик, переживання-хвилювання, відчуття єдності команди, вдячності і ще якийсь мікс таких всіляких почуттів наповнював і наповнює нас! Ми вдома – попереду Ванкувер і Будапешт, попереду нові звершення, непідкорені вершини, серйозна підготовка на міжнародні конкурси з караоке.

Переглядаємо фото з фіналу і проживаємо знову цей день. Хочете побачити виступи наших учасників? Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці Facebook .

Запрошуємо усіх в наш караоке клуб, тут вас зустріне чинний Чемпіон України з караоке 2016 в рамках міжнародної версії KWC – Ярослав Работицький! Заспівайте разом з переможцем!

Ми гордимося, що достойно представили Західну Україну на Чемпіонаті! Пам’ятайте, вам потрібно зробити лише перший крок, проявити бажання Стати Зіркою, а команда караоке клубу Спліт вам у цьому допоможе! Зірками не народжуються – ними Стають!

© 2002–2013 «Club Split Lviv». Всі права захищені.
Використання матеріалів Split.lviv.ua дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на Split.lviv.ua.