Казкове місце в казковому місті
+38 (032) 242 22 00
(цілодобово)
 

Експромт

​«Експромт». Цих троє джаз-менів живуть музикою, джаз став їх стилем життя і серця стукотять в його ритмі. Сама назва гурту говорить сама за себе – вони імпровізують, грають через відчуття, свої і слухачів. Вони бувають настільки різні, що опинившись в думках десь наодинці із солодкуватим джазовим мотивом, вмить танцюєте запальний фокстрот… Клас! Повірте, їх музика не залишить вас байдужими... навіть не помітите, як затягне танцювати.

Ось коротко про кожного з учасників бенду.

1. Канафорський Рішард Йосипович (саксофон). 1943 р.н. Ветеран львівського джазу. Виконує джазову музику з 1970 р. Лауреат музичних конкурсів сольних виконавців СССР. Працював у ЛОМА (Львівському Об’єднанні Музичних Ансамблів), багатьох гуртах ВІА, а також різних джазових форматах, активний учасник Львівського Джаз-клубу. Має свою сторінку в Українській енциклопедії джазу. Завжди експериментує.      

2. Вовкун Богдан Володимирович (труба, ударні). 1953 р.н. Працював у Львівському штабному оркестрі, також в ЛОМА, в багатьох гуртах ВІА в якості трубача та барабанщика. Багато років поспіль залишає за собою право називатись кращим трубачем-мелодистом Львівського регіону.                  

3. Здравка Ігор Володимирович (клавішні, аккордеон). 1963 р.н. Протягом 12 років працював акомпонеатором  у народному танцювальному колективі «Молодість». З 1999-2004 - у джаз-квартеті «Вежа». А в 2006 р. його занесло на Мальту, де працював в цирковому оркестрі. Потім він побув у Німеччині, де теж мав нагоду працювати у цирковому оркестрі . З 2010 р. являється художнім керівником гурту «Медікус». Експериментує у різних музичних форматах.

© 2002–2013 «Club Split Lviv». Всі права захищені.
Використання матеріалів Split.lviv.ua дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на Split.lviv.ua.