Казкове місце в казковому місті
+38 (032) 242 22 00
(цілодобово)
 

Мюзик-комікс «Аеліта» від Левка Дурка

Завершується місяць березень, а значить настав час завітати в гості до клубу «Спліт» нашим маленьким гостям.Усі дітки вже звикли до того, що кожної останньої неділі місяця Пеппі Довгапанчоха запрошує їх на дитяче свято з новою яскравою програмою, подарунками та солодощами.

Цього разу в гості до дітей завітав заслужений артист України Леонтій Бебешко (Левко Дурко) та його помічниця Лідія (Аеліта).Артисти презентували свою нову авторську програму – Мюзик-комікс «Аеліта». Космічний персонаж Аеліта спеціально прибула на свято до діток клубу «Спліт», за проханням Левка Дурка. Вона повідала малечі про незвичайне життя Космосу, а також із цікавістю допитувалась у діток про особливості життя на Земній Кулі. Дітки бешкетували разом з ведучими: співали веселі пісеньки, танцювали, стрибали на м’ячах, а також забавлялися у різноманітні ігри.

Після конкурсу кращого малюнку, ресторан «Спліт» пригостив малечу смачними коктейлями та тортиком у вигляді Мікімауса. І звичайно ж, жодне свято не проходить без подарунків для хлопчиків та дівчаток від клубу «Спліт»!

© 2002–2013 «Club Split Lviv». Всі права захищені.
Використання матеріалів Split.lviv.ua дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на Split.lviv.ua.