Казкове місце в казковому місті
+38 (032) 242 22 00
(цілодобово)
 

Система лояльності

Шановний гість!

    Клуб "SPLIT-Lviv" радий вітати Вас у своїй родині. Сьогодні Ви стали ще ближчими до нас. Картка клубу є свідченням того, що Ви – завжди бажаний гість Свого улюбленого закладу. І кожен Ваш візит викликатиме відчуття спорідненості та затишного комфорту, даруватиме Вам хороший настрій, відпочинок та задоволення. Тепер Ви матимете можливість з перших вуст отримувати детальну інформацію про всі події, що відбуваються у клубі та бути у центрі життя. Картка резидента клубу "SPLIT-Lviv" діє на території всього закладу та дозволяє накопичувати бонуси і знижки за усіма напрямками та програмами.

    Хочемо звернути Вашу увагу на умови користування карткою резидента клубу "SPLIT-Lviv":

  • Картка є персональною, та не підлягає передачі стороннім особам.
  • Картка активується наступного дня після отримання.
  • Картка може бути поновлена у випадку її втрати (втрачена картка блокується)
  • Знижка надається за умови пред’явлення картки гостем до моменту отримання рахунку. У випадку відсутності картки – у знижці може бути відмовлено.
  • Знижка не розповсюджується на замовлення з доставкою.
  • Знижка не поєднується з іншими дисконтними програмами клубу.
  • Отримати картку з дисконтною знижкою 5% на барну та ресторанну продукцію клубу, може кожен гість при умові заповнення інформаційної анкети.
  • Отримати картку зі знижкою 10% на барну та ресторанну продукцію може власник 5% картки за умови накопичення на особистому рахунку суми 15000 гривень.
  • Отримати картку зі знижкою 15% на барну та ресторанну продукцію може власник 10% картки за умови накопичення на особистому рахунку суми 30000 гривень.


    Крім цього, накопичені бонуси та знижки будуть враховуватись при отриманні усього асортименту послуг, що надаються та будуть надаватись Клубом "SPLIT-Lviv" (різноманітні акції, вечірки, Дні Народження, розіграші подарунків та ін.) В клубі "SPLIT-Lviv" продовжує діяти програма: «Подарунковий сертифікат». У разі виникнення питань, Ви завжди можете звернутись до менеджерів закладу, зателефонувати на цілодобовий номер 242-22-00, чи надіслати нам листа на електрону адресу: club@split.lviv.ua

    Дякуємо, що ваше серце обирає нас.

 

© 2002–2013 «Club Split Lviv». Всі права захищені.
Використання матеріалів Split.lviv.ua дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на Split.lviv.ua.