Казкове місце в казковому місті
+38 (032) 242 22 00
(цілодобово)
 

Про нас

Історія клубу

10 серпня 2002 року – знаменна дата для корпорації "Спліт", оскільки саме в цей день відкрився ще один ігровий заклад. Цього разу новий клуб "Спліт" вирішили розташувати у місті Львів. Місце для закладу обрали поблизу пл. Міцкевича (центр міста). Завдяки довгій та ретельній роботі професіоналів, клуб набув цілком  нового і неповторного дизайну, якому притаманна атмосфера респектабельності, комфорту та затишку.

Історія будівлі, де розміщено клуб, почалася з 1828 року, коли на розі пл. Міцкевича (до 1946 року Маріїнська площа) та вул. Коперника (тоді вул. Широка) з'явився будинок (його власником був Семюель Пентер), в якому було відкрито першу у Львові ощадну касу. Але до кінця 1906 року його знесли. Пізніше на замовлення Едварда і Марії Стройновських там побудували дім, який ми бачимо і сьогодні.

Архітектор М. Майредер працював не даремно – фасад будинку в стилі еклектики, прикрашений міфологічними скульптурами, ідеально доповнює зовнішній вид клубу. Нова будова викликала зацікавлення багатьох підприємливих людей, які орендували це приміщення. Колись саме тут була відома фабрика з виробництва солодощів. А на другому поверсі будівлі з'явився ресторан "Авеню" (власник Станіслав Боявский). З приходом нових власників (М. Ляндеса та М. Шенгольца) назву ресторану змінили на "Де ля Пе" (із фр. "мир"). Ресторан із такою назвою проіснував до 1939 року. Після чого його назвали "Люкс", та німці під час окупації вивісили тут іншу табличку – з надписом "Nur fur Deutche", що дослівно означало "лише для німців". А після закінчення війни ресторан відреставрували і назвали "Москва". Ця назва була змінена лише у 1993 році, коли нова влада повернула ресторану попередню назву - "Люкс".

У 2001 році ресторан "Люкс" перейшов у власність корпорації Casino Split Group. З цього часу і почався новий етап у існуванні легендарного закладу.

Клуб "Спліт" поділяється на такі основні частини: паб, ресторан, караоке і шоу-бар. Заклад працює цілодобово. Тут є місце для паркування. При вході є можливість здійснити обмін валюти чи отримати готівку у банкоматі.

"Спліт" сьогодні – це елітний клуб міста Львова. Професіоналізм, компетентність та доброзичливість персоналу надають клубу невимушеного, але в той самий час і респектабельного відчуття. Чітко налагоджена система безпеки, дозволяє почувати себе комфортно. Чудова кухня та цікаві шоу-програми приваблюють в клуб все більше і більше відвідувачів.

© 2002–2013 «Club Split Lviv». Всі права захищені.
Використання матеріалів Split.lviv.ua дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на Split.lviv.ua.